Vyhľadávanie

Zimný kurz

Zimný kurz veslovania – bazén/trenažer

Zimné kurzy veslovanie predstavujú ideálnu voľbu pre ľudí, ktorých veslovanie nadchlo a chcú veslovať aj v zimnom období. Je jedno, či ste absolventom našich letných kurzov veslovania  alebo novo prichádzajúci. V každom prípade Vám ponúkame možnosť naučiť sa veslovať a zdokonaľovať svoju techniku ​​pod dohľadom našich inštruktorov. Kurz je zameraný ako na zlepšenie techniky veslovanie, tak aj na vylepšenie Vašich fyzických schopností. Na tento kurz možno potom ľahko nadviazať letným kurzom, rovnako ako naopak - teda na letný kurz nadviazať zimný kurz.

Pri týchto lekciách využívame veslársky bazén v lodenici v Piešťanoch. Nejedná sa o individuálne lekcie, ale o veslovanie v skupinách v pevne stanovenom čase! V prípade však, že máte záujem o individuálne lekcie, nebránime sa po dohovore.

Veslujeme na veslárskych trenažéroch, ale aj na skutočnom veslárskom bazéne. Na veslárskej lodi zabudovanej do bazéna, kde je pohyb úplne autentický ako na vode!

Náš kurz využijete aj v prípade, že chcete ďalej veslovať len na veslárskom trenažéri - pomôžeme Vám so správnou technikou, ktorá značne prispeje k Vášmu jazdnému pohodliu a zlepší Vami dosahované časy.

Cena, dĺžka kurzu

Dĺžka kurzu je 10 lekcií v cene 30 Euro (1 lekcia = cca 1-1,5 hod). Ide o veslovanie v skupinách v pevne dané časy. Pre individuálne lekcie nás však tiež neváhajte kontaktovať.

Tohtoročnú zimu 2015/2016 budú kurzy zimného veslovania prebiehať každý utorok o 19:00 a vo štvrtok o 18:30 na lodenici v Piešťanoch. V prípade väčšieho záujmu budú pridané ďalšie termíny.

Čo si zobrať?

Vhodné je športové oblečenie priliehavého strihu, ktoré Vám nebude brániť v pohybe a potom tiež dobrá nálada a chuť si trochu zamakať

 Pernamentka 

Rezervácia

Svoje miesto v kurze si môžete rezervovať v našom rezervačnom formulári.

REZERVAČNÝ FORMULÁR  do kurzu veslovania