Vyhľadávanie

Letný Kurz

Kurz veslovania je zameraný na širokú verejnosť. V tomto kurze si skúsite rôzne veslárske techniky. Zoznámite sa s prevádzkou na rieke, prácou s veslárskym náčiním (lode, veslá, ..). Osvojíte si všetky spôsoby veslovania tak, aby ste po ukončení kurzu boli schopní sa sami vypraviť na loď, kedykoľvek sa vám bude chcieť.

Celý kurz prebieha formou individuálnych lekcií. V prípade, že je Vás viac naraz a chcete veslovať spoločne, tak je to samozrejme možné, ba dokonca ešte lepšie. V prípade, že sa necítite na samostatné lekcie, tak buď môžete prizvať niekoho zo svojho okolia, alebo Vám môžeme ponúknuť priradenie k niektorej z našich existujúcich skupín

Nebránime sa akýmkoľvek Vašim podnetom a návrhom.

Cena, dĺžka kurzu.

Kurz obsahuje 10 lekcií (1lekcia cca 1-1,5 hod.) v ktorých máte možnosť skúsiť si všetko, čo budete chcieť. Po absolvovaní kurzu budete schopní samostatne vyplávať. Cena kurzu (10 lekcií) je 80 Euro. V tejto cene je zahrnutý všetok materiál, inštruktor a všetko čo budete potrebovať.

Ako kurz prebieha?

Na začiatku nás kontaktujte, dohodneme si prvú lekciu, kde zaplatíte 10 Euro, vyskúšate si, či Vás veslovanie vôbec bude baviť. Ak áno, tak si dohodneme druhú lekciu, kde doplatíte zvyšnú cenu kurzu (70 Euro).

Svoj kurz zahájite na cvičnej lodi pre začiatočníkov, kde získate potrebnú istotu pohybu na vode. V ďalšej fáze výcviku sa presunieme už na závodné (úzke) lode, kedy si budete postupne môcť vyskúšať rôzne typy lodí - skif (pre jedného), dvojskif (pre dvoch), párovú štvorku s / bez kormidelníka. Všetko prebieha pod odborným vedením našich inštruktorov.

Čo so sebou?

K absolvovaní kurzu nebudete potrebovať prakticky nič. Vhodné je športové, upnutejšie oblečenie, ktoré Vám nebude prekážať v pohybe. A potom snáď len dobrá nálada.

Čo ďalej po skončení kurzu?

Po skončení kurzu by ste mali byť schopní sami vyraziť na vodu sa previesť a možete sa stať členom našeho klubu.